O nas


Zajmujemy się prowadzeniem inwestycji budowlanych od a do z. Generalnym wykonawstwem, obiektów mieszkalnych, domków jednorodzinnych, bloków, hali przemysłowych, obiektów inżynierskich. Rozbiórkami wszelkiego rodzaju obiektów.

Zapewniamy w pełni udokumentowaną obsługę zlecenia. Wszyscy pracownicy firmy TOMBUD posiadają uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Naszym klientom pomagamy załatwić wszystkie sprawy urzędowe niezbędne do realizacji inwestycji, a w tym: pozwolenia na budowę-rozbiórkę, odbiory techniczne przez nadzór budowlany, sprawy przyłączy wody gazu kanalizacji, prądu itp.

Wykonujemy również inwestycje z naszymi materiałami , dzięki współpracy z wieloma dużymi hurtowniami zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny dzięki rabatom na materiały oraz pomagamy wybrać najlepsze materiały aby w pełni zrealizować potrzeby naszych klientowów.

Współpracujemy z wieloma firmami, w tym z biurem projektowym, które wykonuje projekt pod naszego klient i zgodnie z jego życzeniami oraz z firmą robiącą studnie głębinowe.

Zapewniamy obsługę geodetów.Potrzebujesz wyceny?
Wyślij do nas zapytanie, oddzwonimy lub odpiszemy błyskawicznie.

NIP: 779-222-31-84
Regon: 301017855
Wpis do EDG nr: DG.II/64110-804/2009


Copyright © TOMBUD 2015